Jak szkolimy

Szkoła narciarska i snowboardowa BSA posiada licencję SITN PZN oraz patronat SITS. Jesteśmy profesjonalistami, którzy poprzez swoje doświadczenie wprowadzą Cię w tajniki sportów zimowych. Wszystko co robimy, robimy z pasją, którą potrafimy zarazić każdego.
Nadzorujemy i szkolimy naszych instruktorów, stosujemy metodykę zgodną ze standardami licencjonowanych szkół polskich i alpejskich. Dzielimy uczestników według wieku i umiejętności.

Nasz zespół składa się z ekspertów: instruktorów, animatorów oraz koordynatorów. Posiadamy dopracowany, niezawodny system szkoleń, dzięki któremu nauczymy jeździć Ciebie i Twoje dzieci. Indywidualne podejście do kursanta, odpowiednia motywacja oraz nauka poprzez zabawę to zdecydowanie nasze atuty.
Wyposażenie naszej szkoły to nie tylko zabawki do ćwiczeń dla dzieci, ale również profesjonalny sprzęt do organizacji zawodów narciarskich i snowboardowych, wypożyczalnia sprzętu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy interesujący program wraz z atrakcyjnymi cenami. Wszystkie szczegóły znajdziesz poniżej:

BESKID SPORT ARENA
Grzybowa 1
Szczyrk 43-370

Polityka prywatności