KONIEC SEZONU ZIMOWEGO 23/24 DZIĘKUJEMY :) KONIEC SEZONU ZIMOWEGO 23/24 DZIĘKUJEMY :)
KONIEC SEZONU ZIMOWEGO 23/24 DZIĘKUJEMY :) KONIEC SEZONU ZIMOWEGO 23/24 DZIĘKUJEMY :)
Rozpoczynamy sprzedaż karnetów narciarskich na sezon 2023/2024!
NEWS
gopass szczyrk 2023 sprzedaż

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów narciarskich na sezon 2023/2024!

Dużymi krokami zbliża się sezon narciarski 2023/2024, a wraz z nim niepowtarzalna okazja, by zapewnić sobie niezapomniane wrażenia na stoku w najlepszej możliwej cenie. GOPASS to nie tylko karnet narciarski, ale również klucz otwierający drzwi do najlepszych ośrodków narciarskich w Polsce, w tym Beskid Sport Areny.

Kupując GOPASS przed oficjalnym otwarciem sezonu, zyskujecie szereg korzyści. Przede wszystkim, im wcześniej zdecydujecie się na zakup, tym lepszą cenę otrzymacie. System elastycznych cen działa na podobnej zasadzie jak ceny biletów lotniczych – wcześniejsza decyzja to niższy koszt. To idealna okazja, by zaplanować zimowy urlop nie martwiąc się o wzrost cen w szczycie sezonu.

Dodatkowo, GOPASS oferuje możliwość anulowania karnetu za symboliczną opłatą, co daje elastyczność i bezpieczeństwo. W przypadku zmiany planów lub nieprzewidzianych okoliczności, możecie anulować zakupiony skipass nawet dzień przed jego ważnością za niewielką opłatą, a pozostała kwota zostanie przypisana na Wasze konto.

Wybierając GOPASS, decydujecie się również na komfort i wygodę. Zakup online to oszczędność czasu i uniknięcie kolejki przy kasie, dzięki czemu od razu po przyjeździe na miejsce możecie udać się na stok i cieszyć się jazdą na nartach lub snowboardzie!

Nie daj się wyprzedzić innym! Kup GOPASS KLIKAJĄC TUTAJ!