KONIEC SEZONU ZIMOWEGO 23/24 DZIĘKUJEMY :) KONIEC SEZONU ZIMOWEGO 23/24 DZIĘKUJEMY :)
KONIEC SEZONU ZIMOWEGO 23/24 DZIĘKUJEMY :) KONIEC SEZONU ZIMOWEGO 23/24 DZIĘKUJEMY :)
Oferta na Święta Wielkanocne i Brunch Wielkanocny w Szczyrku 2024
NEWS
brunch Wielkanocny Szczyrk 2024

Oferta na Święta Wielkanocne i Brunch Wielkanocny w Szczyrku 2024

Mamy dla Was nie lada gratkę! Hotel Gronie wraz z restauracją Kuflonka w Szczyrku przygotowali specjalną ofertę Wielkanocną, łączącą możliwość spędzenia świąt Wielkiej Nocy w rodzinnym gronie z niezakłóconym korzystaniem z uroków jednego z najbardziej malowniczych kurortów górskich w Polsce – Szczyrku. Niniejsza propozycja pozwoli spędzić wyjątkowe dni w otoczeniu górskiego krajobrazu, jednocześnie delektując się pysznymi daniami i korzystając z licznych atrakcji Beskidu Śląskiego.

Hotel Gronie zaprasza na rodzinne świętowanie w okresie od 27 marca do 1 kwietnia 2024 roku, oferując minimum trzy noclegi z wyżywieniem HB, które obejmuje śniadania na bazie regionalnych produktów oraz pożywne obiadokolacje. W cenę wliczony jest również turystyczny bilet na gondolę na Halę Skrzyczeńską, co stanowi doskonałą okazję do wiosennych wycieczek i podziwiania górskich widoków. Dla najmłodszych przygotowano animacje, a dorośli mogą korzystać z bogatej oferty stref relaksu i rozrywki.

Dodatkową atrakcją jest Brunch Wielkanocny w Restauracji Kuflonka. Ten planowany jest na Niedzielę Wielkanocną, tj. 31 marca 2024 roku. W ramach brunchu, goście bedą mogli cieszyć się wykwintnym menu w formie bufetu, łączącym elementy śniadania i wczesnego obiadu, z regionalnymi akcentami i toastem lampką Prosecco lub sokiem pomarańczowym na powitanie. Cena zawiera również przejazd gondolą w obie strony, co dodatkowo uatrakcyjnia to wyjątkowe świąteczne doświadczenie.

Oferta hotelu Gronie w połączeniu z Brunchem Wielkanocnym w Restauracji Kuflonka to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy pragną spędzić tegoroczną Wielkanoc w inny, ciekawszy sposób niż dotychczas.

Więcej informacji można uzyskać pod adresami: