Praca na Beskid Sport Arenie

11.09.2017 - Bez kategorii

Grafika - Praca BSA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pracy na Beskid Sport Arenie

Obsługa kolei linowej ,oraz wyciągów narciarskich.

CHARAKTER PRACY

Obsługa kolei linowej, oraz wyciągów narciarskich swoim działaniem dba o sprawne i bezpieczne przemieszczanie się osób w celach turystycznych lub rekreacyjnych napowietrzną koleją linową lub za pomocą wyciągów narciarskich po gruncie zarówno w lecie jak i w zimie.

WYMAGANIA

Osoba na tym stanowisku musi posiadać wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne. Mile widziane prawo jazdy kat. B. możliwość jazdy na nartach czy znajomość języka obcego. Osoba na tym stanowisku powinna cechować się: umiejętnością analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, być komunikatywna, dyspozycyjna, spostrzegawcza, solidna, zdyscyplinowana, schludna, odporna na warunki środowiska pracy, a także umieć pracować w zespole.
Ponadto musi być zdolna do pracy na wysokości.

WARUNKI PRACY

Pracownik ten nie może mieć przeciwwskazań do pracy fizycznej. Miejscem pracy jest dany obiekt lub praca na zewnątrz. Praca wiąże się z różnym natężeniem kontaktów z ludźmi. Praca jest samodzielna, odpowiedzialna i wymaga zaangażowania od pracownika.

Dodatkowym atutem do przyjęcia to uprawnienia Seep do 1kV, stosowne kwalifikacje zatwierdzone przez TDT dla KL jak i WN, operator suwnicy itp.

Miejsce pracy – Szczyrk woj. Śląskie

Jeżeli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w nowoczesnym ośrodku narciarskim, w ciekawym zespole z perspektywami rozwoju – napisz do nas !

CV prosimy przesyłać na adres mailowy : biuro@beskidsportarena.pl

BESKID SPORT ARENA
Grzybowa 1
Szczyrk 43-370

Polityka prywatności